Керамічний стіл Асті TML-1340 грей емперадор + капучино

Модель: V-6371
Нет в наличии
24070 грн.
В закладки
порівняння
Виробник: Vetro

Керамічний стіл Асті TML-1340 грей емперадор + капучино — поєднання благородної фактури, сучасних ліній і функціональності, що органічно доповнює простір.

Стільниця у відтінку грей емперадор з виразною кам’яною текстурою додає інтер’єру глибини та стриманого характеру, а основа кольору капучино створює теплий і затишний акцент у просторі. Матова кераміка стільниці відзначається високою стійкістю до подряпин, зношування та впливу високих температур, що робить стіл практичним для щоденного використання. Поверхня легко очищується та надовго зберігає бездоганний зовнішній вигляд.

Завдяки боковому механізму розкладки стіл швидко трансформується зі 140 см до 200 см, дозволяючи комфортно розмістити більше гостей. Прямокутна форма та ширина 90 см забезпечують зручність під час сервірування та щоденних сімейних зустрічей.

Надійна основа з фарбованого металу гарантує стійкість, міцність і довговічність конструкції. Завдяки збалансованим пропорціям та актуальному дизайну стіл легко поєднується з інтер’єрами у стилях мінімалізм, модерн, контемпорарі або лофт.

Vetro
Вага, кг 78.4
Вид розкладні
Висота, см 76
Довжина, см 140
Максимальна довжина стільниці, см 200
Складання потребує складання
Форма прямокутні
Ширина, см 90
Основні
Колір грей емперадор
Матеріал основи фарбований метал
Матеріал стільниці матова кераміка (стійка до подряпин)
Механізм розкладки боковий
Схожі товари