Ліжко-подіум: плюси та мінуси вибору.

Цікавий факт – третю частину свого життя більшість людей на планеті проводять уві сні, а щоб спати було комфортно, зручно та за цей час ваш організм зміг відновити свої сили – важливо те місце де ви спите!


Ліжко-подіум(газліфт) – це вдалий вибір для тих, хто цінує комфорт та функціональність.Це ліжко легким зусиллям піднімається, що дозволяє зберігати постільну білизну, ковдри, піжами і інші речі в каркасі ліжка. Такий варіант економить вільне місце в шафі, але не дає «дихати» матрацу. Модель з підйомною основою має сенс обирати лише при гострій нестачі місця для зберігання речей.'М'яка спинка виконує не тільки декоративну функцію, а й забезпечує зручне положення людини під час сну або перегляду ТБ/читання книг.

Важливо: у деяких ліжок з підйомною основою є рухоме дно – воно дозволяє провести прибирання підлоги під меблями без їх перестановки. Це особливо актуально для жінок. Цікавим рішенням може бути тканинне дно, яке виключає можливе його провалювання, оскільки воно лежить безпосередньо на підлозі. Головне, щоб тканина добре пилососилась.

Важливо: обираючи ліжко-подіум, варто звернути увагу на наступні деталі:

§        матеріал каркаса – ДСП, дерев'яний брус, фанера, метал;

§        каркас повинен бути оснащений лагами під матрац з певною шириною і кроком – це необхідно для ортопедичного ефекту ліжка;

§       наявність або відсутність підголівників, підлокітників і спинок.