Чи задавали ви собі питання «А чи справді це якісна річ чи мене обманюють?»

Чи коли небудь Ви придбали диван не розуміючись із яких матеріалів він виготовлений? Чи задавали ви собі питання «А чи справді це якісна річ чи мене обманюють?» 

Вважаємо, що кожен має право знати на що витрачає свої гроші. Саме тому ми підготували для Вас корисну інформацію, яка допоможе Вам справді обрати найкращий диван для себе, який коштуватиме своїх грошей.  

В першу чергу звертайте увагу на ЯКІСТЬ ПОШИТТЯ і уточнюйте, з чого зроблений КАРКАС і НАПОВНЮВАЧ. Ви не зможете побачити, що заховано під оббивкою, так що якість швів скаже про загальний рівень якості виробу. Якщо вони неакуратні, контроль якості на виробництві кульгає, а значить, і нутрощі дивана залишають бажати кращого. 

Обов'язково запитаєте продавця, з чого виконаний каркас дивана. Бувають три основних типи каркасів ДСП (спресована тирса), фанера (склеєні шари натурального дерева) і металокаркас. Каркаси, виготовлені цілком з ДСП, дуже ненадійні, так як цей матеріал призначений для використання в мало навантажених конструкціях. Краще доплатити і купити диван з каркасом із фанери або металу. 

Наповнювач повинен бути виконаний з пінополіуретану (поролону) НЕ нижче 28 щільності або ж пружинного блоку. Варто уникати дешевого поролону низької щільності, Який через 2 тижні просяде і не підлягатиме відновленню. 

Тканину радимо вибирати на свій смак і звертати увагу лише на її товщину. Занадто тонка оббивка - черговий спосіб економії. Швидше за все, вона швидко розтягнеться і перестане тримати форму.

І останнє - це якість механізму трансформації, якщо мова йде про диван-ліжко. Усі механізми повинні бути виконані з металу товщиною не менше трьох міліметрів та були якісно пофарбовані. Якщо механізм пофарбований недбало, скоріш за все, рівень виробництва, де він виготовляється, не найвищий і є ризик поломок.

Як правильно підбирати диван, виходячи з розміру приміщення?

Основний критерій підбору дивану виходячи з розмірів приміщення - це, скоріш за все, конфігурація дивану і місце його розташування. Якщо є вільний кут, то кутовий диван відмінно заповнить цей простір і не займе дорогоцінного місця в центрі кімнати. Якщо ж площі зовсім небагато, то краще вибирати прямий диван. Для невеликих квартир зараз багато компактних диванів шириною до двох метрів, при цьому трансформуються в повноцінне двоспальне ліжко. Дане рішення, як показують продажі, найбільш популярне серед покупців з невеликим житлом.

Інвестуй розумно. Обирай найкраще.